Zákazníci o nás

Naše stavební firma dokáže postavit projekt přesně podle Vašich představ. Naše společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a za 31 let působení realizovala stovky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na konci tohoto fóra můžete přidat svůj příspěvek nebo zkušenost s naší firmou. Za vložené komentáře předem děkujeme, protože nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník.

 

Diskusní téma: O nás

Datum: 21.04.2024

Vložil: Josef K., Světlá nad Sázavou

Titulek: Poděkování

Děkuji za skvěle odvedenou práci při rekonstrukci bytového jádra. Pan Koten a jeho kolega potvrdili, že existují řemeslníci, kteří se za svou práci nemusí stydět. Rekonstrukce proběhla ve velice krátké době necelých 3 týdnů a vše bylo dokončeno ještě dřív než bylo sjednáno ve smlouvě. S kvalitou práce i s cenou jsem úplně spokojený. Cením si i skvělé komunikace a nápadů na drobné změny prostorového uspořádání jádra. Práce probíhaly každý den bez přerušení od ranních hodin do pozdního odpoledne, někdy mi jich bylo až líto, i vzhledem k tomu, že rekonstrukce probíhala ve čtvrtém patře bytovky bez výtahu. Ale díky tomu že si nainstalovali kladku ve čtvrtém patře tak se nenadělal při přepravě materiálu nepořádek po celé bytovce. Tyhle řemeslníky po osobní zkušenosti rád doporučím. Jedním slovem, perfektní.

Datum: 25.02.2024

Vložil: Vlasta Železná

Titulek: Rekonstrukce bytového jádra +wc

Velká chvála a poděkování. Pan Koten a jeho kolega odvedli profesionální práci. Mohu jen doporučit.

Datum: 28.11.2023

Vložil: Šmídovi, Herálec

Titulek: Rekonstrukce rozvodů vody, odpadů a dvou koupelen v RD

Pan Koten a jeho kolega odvedli velmi kvalitní práci. Dílo dokončeno několik dní před smluveným termínem. Jsme velmi spokojeni a rozhodně doporučujeme.

Datum: 13.03.2023

Vložil: Vondráček Zdeněk

Titulek: Bytové jádro Humpolec.

A zázraky se dějí! Nabídli jsme vybydlený byt v Humpolci k pronájmu. Na inzerát zareagovala stavební firma pana Kotena zda-li by jsme neuvažovali o rekonstrukci - to bylo úterý-že od pondělí může nastoupit. Vše mělo bleskový vývoj- v pátek jsme se sešli a domluvili vše konkrétně a hlavně korektně včetně ceny- v sobotu byl vybrán materiál a v pondělí pan Koten začal bouráním. Dnes to zní, jako pohádka ze šťastným koncem:
- rekonstrukce proběhla v termínu a rychle
- během stavby všechny doplňující požadavky byly splněny
- kvalita práce obkladů a omítek výborná
- cena korektní a vůbec jsmé nemuseli smlouvat o doplatku, slevě… to by jsme se museli stydět
Na dnešní dobu - klobouk dolu a naše doporučení jednoznačné. Děkují Petr a Zdeněk Vondráčkovi z Brna a Třebíče.

Datum: 29.11.2022

Vložil: Hana Růžičková Havlíčkův Brod

Titulek: Rekonstrukce kuchyně

Pan Koten a jeho kolega odvedli velmi kvalitní praci. Stejně tak elektrikář pan Culek. S jejich prací jsem byla velmi spokojená. Firmu pana Kotena doporučuji. Vše bylo OK.

Datum: 24.09.2022

Vložil: Hana Růžičková Havlíčkův Brod

Titulek: Rekonstrukce koupelny v roce 2020

S praci pana Kotena a jeho spolupracovníků jsem byla velmi spokojená. V listopadu budu rekonstruovat kuchyn, tak jsem se zase obratila na pana Kotena. Vše zařídí, poradí a jeho prace je perfektní.
Doporučuji všem, kteří chtějí bytovou rekonstrukci.

Datum: 16.08.2022

Vložil: Siglovi Chotěboř

Titulek: rekonstrukce koupelny a WC

S panem Kotenem a jeho kolegou jsme velmi spokojeni a to i s dodržováním pracovní doby a ostatních ujednaných záležitostí. Byla odvedena velmi kvalitní práce.
Rozhodně pana Kotena doporučujeme všem, kteří plánují nějakou bytovou rekonstrukci.

Datum: 31.03.2022

Vložil: Pan Koten určitě ví ...

Titulek: Rekonstrukce bytu (jádro a koupelna)

S panem Kotnem jsme byli od začátku nespokojeni.

Začal bourat a když bylo původní jádro pryč a tekla v bytě voda, všimli jsme si navýšení ceny (ve smlouvě o dílo) za hodinu než bylo domluveno pár dní před realizací.
Nedostavoval se v čas na pracoviště (někdy i o hodinu).
Jeden den si říkáme a ukazujeme jak má stát nová stěna a druhý den koukám že ji postaví jinak (tak musel stěnu posunout).
Používá nejdražší lepidlo a neuvěřitelně drsný štuk (po nešikovném přejetí mám jizvu do konce života, když jsem vydělával nástřelák, který pan Koten neodstranil)

Stěna je křivá - když se vyměřovaly dveře do sprchového koutu, tak rozdíl nahoře a dole byl půl centimetru.
Přejetím prstů ale i po oku je znatelné špatné obložení obkladu.
Schodek do sprchového koutu (na který se každý koukne když do něj jde) je okousán jako prase.
A ve finále po nás chtěl zaplatit hodiny za to kdy tam nebyl, po celou dobu obědové přestávky dále
náklady za PHM, které nebyly dohodnuty a nedodal nám slíbené aspoň dodáky za nakoupený materiál (finální cenu nám napsal na kousek papíru).
Navíc po měsíci praskl obklad a propadly se spáry - na dotaz nebylo reagováno kladně a tak si musíme nechat opravit jinde.
Jo, ale jinak dobrý.

Datum: 03.04.2022

Vložil: Vladimír Koten

Titulek: Re: Rekonstrukce bytu (jádro a koupelna)

Vážená slečno Kaprasová, vážený pane Kaštane, ano, vím.
Předem děkuji za negativní příspěvek, protože už to vypadalo, že si zde recenze píši sám. Dovolte, abych postupně reagoval.
1.- Podepsanou smlouvu jste přinesli až když bylo jádro postaveno. V tu dobu tekla voda pouze u vodoměru, jelikož rozvody ještě nebyly hotovy.
2.- Při konzultaci v roce 2021 jsem vás obeznámil s tím, že může být cena na rok 2022 navýšena podle situace, ovšem v řádech jednotek procent, což zdaleka nepokrývá ani hodnotu inflace.
3.- Nákup a přesun materiálu zpravidla řeším po ránu, aby pracovní hluk začal až po osmé hodině, což všichni zákazníci hodnotí pozitivně v rámci zachování dobrých sousedských vztahů.
4.- Vstup do sprchového prostoru jste měli naplánován příliš úzký, proto jsem se snažil dodržet normovanou šířku vstupu pro případ nutnosti vyproštění osoby z tohoto prostoru.
5.- Lepidlo Mapeklej extra 25kg za 224,-Kč rozhodně není nejdražší, S-Line LFLEX 20 20kg za 199,-Kč je nejlevnější flexibilní lepidlo na trhu. Tím spíš, že jste tento materiál platili přes kamaráda, který vám vrátil DPH.
6.- KVK vnitřní štuk je nejjemnější štuk na trhu. V Humpolci ho v žádných stavebninách nevedou, proto najíždím desítky kilometrů pro tento štuk, abych zákazníkům dopřál co nejhladší povrch stěn a zákazníkům účtuji pouze cenu štuku.
7.- Chtěli jste zlikvidovat původní garnýž, tam byly všechny nastřelovací hřeby vytrhány a strop opraven(i stěna nad oknem). Pokud byly další hřeby či šrouby po bytě, nehledal jsem je.
8.- Příčky i otvory byly vyměřeny laserem. Tloušťka paprsku je 1mm, půl centimetru opravdu nenajdete. A pokud se vyměřovaly dveře do průchodu pod 50cm, rád bych poprosil o fotku, jak to dopadlo, nebo alespoň popis, jak široký "průlez" zbývá. Poprosím i o fotku toho okousaného schodu do sprchového koutu.
9.- Na to, že jsou obklady trochu prohnuté a nejsou přesně pravoúhlé jsem vás sám upozornil, jelikož to patří do mých smluvních povinností. Asi jste měli vybírat v jiné cenové relaci.
10.- Obědy s sebou snědené "u zdi" na pracovišti snad není třeba komentovat. Náklady na PHM? Materiál fakt nepřijde sám a ani ten vybouraný neodejde. Na dodacích listech nejsou uvedeny ceny, proto jsem vás odkázal do stavebnin ke zjištění ceny materiálu k vaší zakázce.
11.- Tomu kousku papíru formátu A4 s finální cenou, razítkem a podpisem se říká Faktura. A možná právě proto, že jste se rozhodli zaplatit o 12.000,-Kč méně než byla částka na tom kousku papíru, vám nebyla uznána reklamace prasklé obkladačky a dvou vydrolených spár(jak jste uvedl, k oběma závadám došlo cca po měsíci od provedení v době zrání a vysychání).
P.S. Až vám tyto závady bude někdo opravovat, nezapomeňte mu zaplatit a až si na něho budete stěžovat, nezapomeňte se podepsat.

Vladimír Koten - stavební práce

Datum: 06.04.2022

Vložil: Jiří Kaštan

Titulek: Re: Re: Rekonstrukce bytu (jádro a koupelna)

Pane Kotne,

Hlavně negativní recenze mají váhu, není zač.
Také mi dovolte postupně reagovat.
Ad1. Podepsanou smlouvu jsme donesli až bylo jádro postavené, ale vy jste nám dal smlouvu ve fólii v den bourání ať si to v klidu přečteme a potom Vám ji doneseme.
Vodoinstalace samozřejmě nebyla hotova první den, ale dost Vám to pomohlo, že jste práci dodělal i za ten podraz s cenou.
Ad2. Ano podraz. V roce 2021 jsme byli obeznámeni s cenou za hodinu a na té jsme se domluvili.
Práci jste začal 3.1.2022 a ještě v lednu jsme Vám volali, zdali to vše platí a není žádná změna a o změně ceny jste se nezmínil. Navýšení bylo více než inflace.
Ad3. Také hodnotím pozitivně že s hlukem začínáte až po osmé hodině. Každý den, ale není potřeba začít se stroji dělat hluk a také není nutné nakupovat materiál každý den. A to jsme se se několik rán (7:45) potkávali a neměl jste žádný materiál.
Ad4. Ano vstup byl naplánován úzký, ale 54 cm mě nepřijde zas tak úzký, když se člověk sprchuje jednou denně a sprchuje se bez oblečení. Spousta sprchových koutů mají daleko užší průchod.
Prostor jsme zužovali s ohledem na to, že na druhé straně zdi je umyvadlo. Pokud by se příčka nechala, tak jak jste ji postavil původně, umyvadlo by přesahovalo do místnosti, ale o tom jsme se bavili a měřili to a vy jste to stejně posunul.
Ad5. DPH nám kamarád nevrátil, účet byl pouze otevřen pod jeho hlavičkou, jelikož má lepší ceny.
Ceny lepidla atp jsem podrobně nestudoval, ale když se v průběhu stavby byly podívat kamarádi, kteří staví domek, tak se zarazili nad betonovým potěrem a říkali že ten je dost drahý – omlouvám se, že jsem uvedl lepidlo.
Ad6. Štuk je hrubý.
Ad7. Hřebík byl cca 2 cm od nové zdi u vnějšího rohu. Prostě jste ho zapomněl vytáhnout.
Ad8. Dveře se vyměřovali do průchodu 54 cm a nyní je průchod i s namontovanými dveřmi stále přes 50 cm.
Ad9. Obklady jsme vybírali na Vaše doporučení v SIKU (Obklad Fineza Raw tmavě šedá 30x60 cm mat WADV4492.1) a stojí 649,- Kč za metr. A pokud jste narazil na obklad s odštěpkem na hraně, tak jste ho měl dát bokem a dát tam jiný.
Ad10. Náklady na PHM měly být alespoň řečeny či napsány, tak jak jste psal v cenové nabídce v roce 2015.
Cena za odvod a přívoz materiálu má být zahrnuta v ceně hodinové, pokud tak není uvedeno jinak.
To je, jak kdybyste si naúčtoval ceny obědů.
Na dodacích listech ceny nejsou – v pořádku, ale bylo dohodnuto, že mi je předáte po skončení.
Na zažádání ať mi je dodáte jste mi nevyhověl, že na to nemáte čas a že ve stavebninách na Vás také nemají čas, aby se vypisovali s nějakými papíry.
Na to ale mě tam pošlete a oni by mi to rádi vypsali (cizímu člověku).
Ad11. Faktura vím jak vypadá (studoval jsem daňové poradenství). Cenu materiálu jste napsal na kus papíru cca o velikosti 8x8 cm. Když jsme chtěli aspoň rozepsat co tam je obsaženo, tak jste nebyl schopný dát seznam věcí v této ceně.
Poté jste cenu za materiál dopsal k faktuře s výmluvami o finančním úřadě a vyhrožoval jste mi trestním stíháním a soudním řízením pokud nezaplatím.
Hodiny, které jste měl na prvotní faktuře byly počítány od 7 do 17, to je podle mě absolutní drzost si napočítat hodiny, které jste tam nebyl.
Tyto hodiny jsme také u Vás rozporovali a společně jsme se domluvili na ponížení hodin a vystavil jste novou fakturu, kterou jsme Vám bez dalších jednání ve splatnosti do koruny zaplatili i s nerozepsaným materiálem.

Na reklamaci bychom tedy měli mít nárok, protože máte zaplaceno na čem jsme se domluvili.
Ale dle Vašeho vyjádření bychom měli doplatit Vámi napočítané hodiny a potom by se řešila reklamace tak jak u zákazníka který normálně zaplatí.

Foto zde nelze nahrát proto zasílám přes odkaz: https://www.uschovna.cz/zasilka/WZ5F7NDIPEGUJC6E-CJ2/8CVFAXF9TZ

AdP.S. Dodavatelům platíme a recenze se dávají i špatné, podle čeho jiného by měl zákazník zjistit nedostatky při výběru.

P.S. Fakturu jsme Vám zaplatit nemuseli, máte na faktuře forma úhrady hotově a je o Vás podepsána a s tím byste ani u soudu neobstál. Možná za ty vulgarity v telefonátu na mě jsme Vám to zaplatit neměli.

Jiří Kaštan.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek