Zákazníci o nás

Naše stavební firma dokáže postavit projekt přesně podle Vašich představ. Naše společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a za 31 let působení realizovala stovky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na konci tohoto fóra můžete přidat svůj příspěvek nebo zkušenost s naší firmou. Za vložené komentáře předem děkujeme, protože nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník.

 

Diskusní téma: O nás

Datum: 25.05.2014

Vložil: Ivana Příhonská

Titulek: rekonstrukce byt. jádra

S celkovou spoluprací s panem Kotenem před, v průběhu i po práci jsme byli velmi spokojeni. Je schopný a ochotný se domluvit a vyjít vstříc. Cena a kvalita velmi dobrá. Můžu jen doporučit.

Datum: 31.01.2014

Vložil: Věra Rýdlová, Humpolec

Titulek: hodnocení

Rychlost - Ochota - Profesionalita pana Kotena vytvořily velikou krásu. Jsem moc spokojená, chválím a doporučuji.

Datum: 01.01.2014

Vložil: Jiří Šefčík

Titulek: chata trnávka

perfektní práce, spokojenost.

Datum: 26.11.2013

Vložil: Jaroslav Klofáč Havlíčkův Brod

Titulek: Rekonstrukce bytového jádra

S firmou Vladimír Koten jsme velmi spokojeni. Rekonstrukce bytového jádra byla provedena v čase uvedeném ve smlouvě o dílo. Navazovali na sebe práce elektrikářské, podlahářské a malířské. Chceme pochválit odvedenou kvalitu všech prací za příznivou cenu. Vřele tuto firmu doporučujeme.

Datum: 13.11.2013

Vložil: Vladimír Rudl

Titulek: Obklady a dlažby v novostavbě

S panem Kotenem jsem maximálně spokojený.Nemusel jsem si ničeho všímat vše si zařídil. Po dohodě dodělal resty po předchozích řemeslnících.Kvalita a cena odvedené práce velmi dobrá.Kdo by měl zájem může se po dohodě zastavit podívat.Pan Koten má i fotky, snad budou i na jeho webu Ledeč nad Sázavou 608245262

Datum: 25.02.2013

Vložil: Petr Josef Světlá nad Sázavou

Titulek: rekonstrukce bytového jádra

S firmou jsme byli naprosto spokojeni. Pracovníci odvedli práci ve smluvené době a v dobré kvalitě. Cena byla příznivá. Mohu vřele doporučit.

Datum: 03.11.2013

Vložil: Magda Líbalová Jihlava

Titulek: Re: rekonstrukce bytového jádra

S firmou jsme byli velmi spokojeni,jsou spolehliví,rychlí,kvalitní,doporučil nám elektrikáře i linaře.Měli jsme to brzy hotové a moc se nám to líbí.Jsme moc spokojeni i cena byla příznivá . Obešla jsem všechny společnosti v Jihlavě a jediná tahle mě nabídla a udělala to co jsem chtěla.Měl hotovo za asi 3 týdny se vším.Mohu vřele doporučit.

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek