Zákazníci o nás

Naše stavební firma dokáže postavit projekt přesně podle Vašich představ. Naše společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a za 31 let působení realizovala stovky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na konci tohoto fóra můžete přidat svůj příspěvek nebo zkušenost s naší firmou. Za vložené komentáře předem děkujeme, protože nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník.

 

Diskusní téma: O nás

Datum: 22.02.2018

Vložil: Růžena Kudrnová

Titulek: Rekonstrukce bytu

S prací p.Kotena a jeho spolupracovníka jsme byli nadmíru spokojeni, oba pánové jsou velice ochotní a odvedli skvělou práci, která daleko přesáhla naše představy. Vše perfektně vyřídili a nám odpadlo spoustu starostí. Všem doporučuji!!

Datum: 04.11.2017

Vložil: Širajchová, Světlá nad Sázavou

Titulek: rekonstrukce koupelny, WC,prádelna

S výsledkem práce pana Kotena a spol. v bytovém domě jsem spokojena,termíny dodržel /dokonce zkrátil/, postaral se i o odvoz vybouraného materiálu a zároveň navážení nového materiálu dle vlastního výběru ze Sika.Rovněž s prací doporučeného elektrikáře jsme byli spokojeni.Určitě ho mohu doporučit všem, kdo chce mít práci hotovou včas a kvalitně.

Datum: 20.06.2017

Vložil: Hana Tůmová, Humpolec

Titulek: Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukci bytovéh jádra v panelovém domě nám prováděl pan Koten Zdislavice. Z jeho vstřícného a odborného přístupu jsme byli maximálně spokojeni. Vše bylo provedeno kvalitně, rychle podle domluveného termínu. Všem, kteří potřebují obdobnou akci rrealizovat vřele doporučuji. Ještě jednou díky.
Tůmovi, Humpolec

Datum: 24.04.2017

Vložil: Nouskovi, Humpolec

Titulek: rekonstrukce bytového jádra

Sháněli jsme firmu, která rekonstrukci provede tzv. "na klíč". Ač to pan Koten takto výslovně nenabízí, v našem případě to zajistil. Vyklizení kuchyňské linky, likvidace starého jádra, vybudování kompletního nového jádra i ve spolupráci s jim doporučeným elektrikářem (také velmi kvalitním), vymalování, nabídka podlaháře, spolupráce s truhlářem, dodávajícím kuchyňskou linku. Zajistil, aby všechna řemesla na den na sebe nadvazovala. Za pochodu a vstřícně řešil naše nápady na změny a dal nám spoustu praktických doporučení, jak přestavbu řešit. Práci provedl ve velmi krátkém termínu, přesně podle smlouvy. Všem ho vřele doporučujeme . S jeho prací jsme byli velmi spokojeni.

Datum: 17.10.2016

Vložil: Jiří Růžička

Titulek: mohu doporučit

Dobrý den,
s rekonstrukcí koupelny jsem velmi spokojen. Profesionální a ochotný přístup, vše dle dohody !!
mohu jen doporučit

Datum: 26.06.2016

Vložil: manželé Veselští

Titulek: Rekonstrukce řadového domu

S prací pana Kotena jsme velice spokojeni, všechnu práci odvedl kvalitně a precizně. Prováděl nám rekonstrukci dvou WC, jedné koupelny, kuchyně, opravoval špalety u oken a dále dělal spoustu různých oprav a úprav v domě podle našich požadavků. Ve všem nám vyšel vstříc a pokud něco nešlo udělat přesně podle našeho přání, vždy to s námi konzultoval. Je to opravdový profesionál.

Datum: 15.04.2016

Vložil: Jana Filipová Humpolec

Titulek: Rekonstrukce bytového jádra

S kvalitou provedení od pana Kotena jsme byli velmi spokojení. Některé věci jsme řešili "za pochodu", přesto byl pan Koten vždy velmi ochotný a vycházel nám vstříc. I pro rekonstrukci elektroinstalací nám doporučil dalšího skvělého řemeslníka. Předchozí komentáře zcela vystihují naše pocity. Děkujeme za kvalitní rekonstrukci a můžeme jen doporučit!

Datum: 25.03.2016

Vložil: Švecovi

Titulek: Rekonstrukce sprchového koutu, WC a chodby.

S prací pana Kotna jsme byli maximálně spokojeni, protože byla přesná, čistá a velmi kvalitní. Výsledek celé rekonstrukce dopadl dle našich představ a tímto panu Kotnovi moc děkujeme.

Datum: 13.02.2016

Vložil: Trtík Humpolec

Titulek: Panelákové jádro a předsíň

Celková spokojenost, solidní jednání, vstřícný přístup, vše dobře vysvětleno, termíny klaply. V provedení panelák. jader je vidět velká zkušenost a rutina. Precizní provedení i následný servis i po několika měsících po realizaci. Naše požadavky byly splněny bez kompromisů, atypická místa (typu možnost otevření celé stěny do stupaček) vyřešena elegantně, spolehlivě.
Doporučuji.

Datum: 03.01.2016

Vložil: manželé Kopecký Čejov

Titulek: Obklady a dlažby v koupelně

S prací jsme byli velice spokojeni, vše bylo provedeno rychle a kvalitně, dle dohody. Pana Kotena můžeme vřele doporučit.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek