Zákazníci o nás

Naše stavební firma dokáže postavit projekt přesně podle Vašich představ. Naše společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a za 31 let působení realizovala stovky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na konci tohoto fóra můžete přidat svůj příspěvek nebo zkušenost s naší firmou. Za vložené komentáře předem děkujeme, protože nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník.

 

Diskusní téma: O nás

Datum: 15.04.2016

Vložil: Jana Filipová Humpolec

Titulek: Rekonstrukce bytového jádra

S kvalitou provedení od pana Kotena jsme byli velmi spokojení. Některé věci jsme řešili "za pochodu", přesto byl pan Koten vždy velmi ochotný a vycházel nám vstříc. I pro rekonstrukci elektroinstalací nám doporučil dalšího skvělého řemeslníka. Předchozí komentáře zcela vystihují naše pocity. Děkujeme za kvalitní rekonstrukci a můžeme jen doporučit!

Datum: 25.03.2016

Vložil: Švecovi

Titulek: Rekonstrukce sprchového koutu, WC a chodby.

S prací pana Kotna jsme byli maximálně spokojeni, protože byla přesná, čistá a velmi kvalitní. Výsledek celé rekonstrukce dopadl dle našich představ a tímto panu Kotnovi moc děkujeme.

Datum: 13.02.2016

Vložil: Trtík Humpolec

Titulek: Panelákové jádro a předsíň

Celková spokojenost, solidní jednání, vstřícný přístup, vše dobře vysvětleno, termíny klaply. V provedení panelák. jader je vidět velká zkušenost a rutina. Precizní provedení i následný servis i po několika měsících po realizaci. Naše požadavky byly splněny bez kompromisů, atypická místa (typu možnost otevření celé stěny do stupaček) vyřešena elegantně, spolehlivě.
Doporučuji.

Datum: 03.01.2016

Vložil: manželé Kopecký Čejov

Titulek: Obklady a dlažby v koupelně

S prací jsme byli velice spokojeni, vše bylo provedeno rychle a kvalitně, dle dohody. Pana Kotena můžeme vřele doporučit.

Datum: 06.07.2015

Vložil: manželé Hrochovi

Titulek: Rekonstrukce celého bytu

Pan Koten odvedl přesnou práci, jak jsme si představovali. Doporučujeme všem.

Datum: 14.09.2014

Vložil: Hybštovi Mstislavice

Titulek: rekonstrukce koupelny a wc

S provedenou prací jsme byli nadmíru spokojeni.Termín provedení a
cena odpovídala předešlé dohodě.
Další plánovanou rekonstrukci domu bych chtěl opět zadat panu Kotenovi. I proto mohu bez obav doporučit všem pana Kotena.

Datum: 29.07.2014

Vložil: manželé Dáňovi

Titulek: rekostrukce kopelny,kuchyně a WC

Pan Koten je odborník na svém místě zařídí i to co by nemusel, provedené práce jsou ve špičkové kvalitě. Obklady které jsme si vybrali sestavil, tak perfektně, že nebylo zapotřebí bytového designéra. Všem ho můžeme vřele doporučit. S jeho prací i cenou jsme byli velmi spokojeni.

Datum: 25.05.2014

Vložil: Ivana Příhonská

Titulek: rekonstrukce byt. jádra

S celkovou spoluprací s panem Kotenem před, v průběhu i po práci jsme byli velmi spokojeni. Je schopný a ochotný se domluvit a vyjít vstříc. Cena a kvalita velmi dobrá. Můžu jen doporučit.

Datum: 31.01.2014

Vložil: Věra Rýdlová, Humpolec

Titulek: hodnocení

Rychlost - Ochota - Profesionalita pana Kotena vytvořily velikou krásu. Jsem moc spokojená, chválím a doporučuji.

Datum: 01.01.2014

Vložil: Jiří Šefčík

Titulek: chata trnávka

perfektní práce, spokojenost.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek